איתור סניפים | צרו קשרורדינון | מתנות שמגיעות לבית
מבצעים והטבות לנרשמים באתר!
הריני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת
  חפש

  דואגים לפרטיות שלכם

  הקנייה ברשת האינטרנט הינה פשוטה, מהירה ובעלת יתרונות רבים על קנייה בעולם הפיזי. בכדי לאפשר לכמה שיותר גולשים ליהנות מהיתרונות העצומים שבשימוש ברשת, אנו ב"נעמן" עושים הכל כדי שתדעו, תרגישו ותהיו בטוחים, שהקניה שלכם מאובטחת ובטוחה לחלוטין.

  שומרים על פרטיותכם
  אבטחת המידע ב"נעמן" עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר המוגדרים עבור אתרי סחר בעולם. אמצעי האבטחה כוללים פרוטוקולי הצפנה הדואגים לשמירת פרטיכם האישיים לאורך כל תהליך הקנייה כמו גם שימוש בקוד האבטחה CVV (מספר זיהוי המופיע בצידו האחורי של כרטיס האשראי).

  במטרה לוודא בעלות על כרטיס האשראי, רשימות הדיוור שלנו אינן משמשות אף גוף נוסף, ומעל הכל, במטרה להעלות את רמת האבטחה למקסימלית - פרטי התשלום שלכם אינם נשמרים כלל בשרתי החברה. מס' כרטיס האשראי אותו אתם מזינים במערכת נשלח מיידית אל חברת הסליקה, ובכך נמנעת כל אפשרות מצד גורם שלישי להגיע לפרטיכם.

  מדיניות הקנייה הבטוחה
  מדיניות ההחזרה שלנו נותנת לכם שקט וביטחון עם כל קנייה.
  התחרטתם? החלטתם שהמוצרים אינם מתאימים לכם? אין כל בעיה! הודיעו לנו וללא כל תוספת תשלום נדאג ששליח אישי יגיע לאסוף מכם את הפריטים וכספכם יוחזר לכם עד 14 יום מקבלת המשלוח.

  אנו ב"נעמן" מאמינים שקנייה בטוחה היא קניה מהנה, וששקט נפשי הוא חלק מחוויית שירות חיובית ואיכותית שאליה אנו מחויבים. שתהיה לכם קנייה בטוחה ומוצלחת!